Home » Agroturystyka » Rancho Ulinia od: 40zł do: 50zł

Rancho Ulinia Rancho Ulinia

Rancho Ulinia to malowniczo położone miejsce, znajdujące się w niewielkiej nadmorskiej miejscowości Ulinia, 9 km na wschód od Łeby. Odległość od rancha do morza wynosi około 2500 m. Aby dostać się na plażę, trzeba przejść przez Słowiński Park Narodowy, który jest częścią Europejskiej Sieci Natura 2000.

Na Rancho Ulinia można znaleźć przytulne pokoje oraz możliwość korzystania z jazd konnych przez cały rok, w bardzo atrakcyjnych cenach. W sezonie, ceny za nocleg zaczynają się od 40 zł za osobę w pokojach 2, 3 i 4-osobowych. Dodatkowo, dla gości dostępne są pełne wyżywienie, w tym śniadania, domowe obiady i kolacje.

W budynku mieszkalnym znajdują się również dwie w pełni wyposażone kuchnie, sala do ćwiczeń z profesjonalnym sprzętem, sauna, bilard, piłkarzyki, ping-pong oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Otoczenie Rancho Ulinia to piękne stare lasy i łąki, a plaża Ulinia jest uznawana za jedną z najpiękniejszych dziewiczych plaż na polskim wybrzeżu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego rancho. Aby skontaktować się z nami, można zadzwonić pod numer telefonu komórkowego +48 507-135-157 lub odwiedzić naszą stronę internetową www.ranchoulinia.pl. Można również wysłać wiadomość na adres e-mail info@ranchoulinia.pl.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Rancho Ulinia

location_on Adres:

Ulinia, 84-352 Ulinia

woj. Pomorskie, Polska

phone 507135157

phone 507135157

insert_linkwww.ranchoulinia.pl

Ilość miejsc: 30