Home » Domki letniskowe » Domki letniskowe Sasino od: 120zł do: 230zł

Domki letniskowe Sasino Domki letniskowe Sasino

Jeżeli ktoś szuka miejsca nietkniętego przez cywilizację, gdzie można odpocząć od hałasu, wrzasku, samochodów i ludzi, to zapraszamy do Sasina-Zielonek. To mała miejscowość położona wśród lasów, 18 km na wschód od Łeby i 1,5 km od latarni morskiej Stilo. Sasino-Zielonki to idealne miejsce dla miłośników natury, którzy chcą odkrywać piękno okolicy pieszo lub rowerem.

W okolicy znajdują się liczne atrakcje, takie jak latarnia morska Stilo, rezerwat przyrody „Choczewskie Cisy”, nadmorskie wydmy oraz piękna, niezaludniona plaża. To raj dla grzybiarzy, którzy mogą zbierać grzyby, jagody, borówki i żurawiny. Wędkarze mają możliwość łowienia ryb w jeziorze Sarbsko, a ci, którzy szukają większych emocji, mogą wyruszyć na połowy dorsza z kutra w pobliskiej Łebie.

Oferujemy czteroosobowe domki wakacyjne, które składają się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym (wyposażonym w lodówkę, kuchenkę i naczynia) oraz łazienki z ciepłą wodą. Domki znajdują się na dużej, ogrodzonej działce otoczonej zielenią. Na terenie działki jest również mały plac zabaw dla dzieci, gdzie znajdują się huśtawki, hamak, piaskownica i zjeżdżalnia.

Szczegółowe informacje, w tym cennik za pobyt, można znaleźć na naszej stronie internetowej www.sasinozielonewzgorze.cba.pl lub można skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 607398065.

Przyjedź, sprawdź to miejsce – nie będziesz żałować i na pewno jeszcze wielokrotnie będziesz do niego wracać.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domki letniskowe Sasino

location_on Adres:

Grzybowa 8, 84-210 Sasino

woj. Pomorskie, Polska

phone 607398065

phone 607398065

insert_linkwww.sasinozielonewzgorze.cba.pl

Ilość miejsc: 20