Home » Campingi » Pole u Bruna od: 15zł do: 60zł

Pole u Bruna Pole u Bruna

Położone nad jeziorem Lubie na Pojezierzu Drawskim, nasze obiekty oferują wiele udogodnień dla naszych gości. Na terenie obiektu znajdują się czyste i przestronne toalety oraz natryski, aby zapewnić komfort podczas pobytu. Dodatkowo, dysponujemy stanowiskiem do mycia naczyń z ciepłą, bieżącą wodą, co ułatwia codzienne czynności. Dla wędkarzy przygotowaliśmy specjalne miejsce do oprawiania ryb, aby mogli cieszyć się swoim hobby w spokoju.

Jeśli jesteś miłośnikiem wodnych atrakcji, mamy wiele do zaoferowania. Możesz skorzystać ze sprzętu pływającego, takiego jak kajaki czy rowery wodne. Ponadto, oferujemy bezpłatne lekcje żeglarstwa, pływania i windsurfingu, dzięki którym możesz zdobyć nowe umiejętności i odkryć nowe pasje.

Nasza duża przystań umożliwia zacumowanie jachtu lub żaglówki, co jest idealne dla miłośników żeglarstwa. Dodatkowo, łagodne zejście do wody i granicząca z nami plaza daje możliwość odpoczynku z dziećmi i cieszenia się pięknem natury.

Jeśli masz ochotę na ognisko lub wędzenie ryb, z przyjemnością to dla Ciebie zorganizujemy. Jesteśmy elastyczni i staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pole u Bruna

location_on Adres:

Lubieszewo 30/1, 78-520 Złocieniec

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 533548295

phone 533548295

insert_linkwww.poleubruna.pl

Ilość miejsc: 50