Home » Agroturystyka » Pojezierze Drawskie-Gościniec Ostoja od: 50zł do: 50zł

Pojezierze Drawskie-Gościniec Ostoja Pojezierze Drawskie-Gościniec Ostoja

Nasze Gospodarstwo obejmuje trzy budynki: duży dom mieszkalny, dwa budynki gospodarcze oraz przylegający do domu obszerny taras. Dom, mający już ponad 120 lat, został niedawno gruntownie wyremontowany, zachowując przy tym swój zabytkowy charakter. Wewnątrz domu znajduje się mieszkanie dla Gospodarzy oraz kilka pokoi przeznaczonych dla Gości.

Na parterze domu znajduje się przestronna jadalnia oraz salon, w którym można znaleźć kominek, bogatą bibliotekę oraz kino domowe. Pod samym domem znajduje się zabytkowa kamienna piwnica, która została przekształcona w przytulną winiarnię oraz miejsce do biesiadowania.

Pozostałe pokoje dla Gości znajdują się w drugim budynku gospodarczym, który został również wyremontowany, zachowując swój stary charakter. W tym budynku znajduje się również pomieszczenie na rowery i sprzęt sportowy. Wyjście z domu oraz pokoi dla Gości prowadzi bezpośrednio na obszerny taras, który jest idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu.

Trzeci budynek gospodarczy jest wykorzystywany na potrzeby naszego Gospodarstwa rolnego. Tutaj przechowujemy narzędzia, maszyny oraz inne niezbędne sprzęty rolnicze. Dzięki temu mamy wszystko, czego potrzebujemy do prowadzenia naszej działalności rolniczej.

Nasze Gospodarstwo jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Oferujemy komfortowe pokoje, piękne krajobrazy oraz możliwość uczestnictwa w codziennych pracach gospodarskich. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną spędzić niezapomniane chwile w naszym malowniczym miejscu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pojezierze Drawskie-Gościniec Ostoja

location_on Adres:

Lubieszewo 10, 78-520 Zocieniec

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943631408

phone 517910195

insert_linkwww.ostoja.pojezierze.pl

Ilość miejsc: 18