Home » Pensjonaty » Pod Jarzębiną od: 50zł do: 300zł

Pod Jarzębiną Pod Jarzębiną

„Pod Jarzębiną” to miejsce, w którym oferujemy Państwu wygodne pokoje z łazienkami. Dodatkowo, posiadamy również dwa pokoje w niższej cenie, które mają wspólną łazienkę. Nasze pokoje są dostępne dla 2, 3 lub 4 osób. W każdym z pokoi znajdują się ręczniki oraz podstawowe naczynia. Goście mają również dostęp do mikrofalówki, lodówki i czajnika elektrycznego.

Nasz pensjonat znajduje się niedaleko toruńskiej Starówki, zaledwie 2 kilometry od niej. Można tam dotrzeć pieszo w około 20 minut, lub skorzystać z autobusu, którego przystanek znajduje się około 150 metrów od naszego obiektu. Autobusem podróż zajmuje tylko 4 minuty. Jeśli przyjeżdżają Państwo z dworca PKP, można do nas dojechać bezpośrednio autobusem numer 27.

Oferujemy również wiele udogodnień, takich jak bezpłatny parking przed pensjonatem, WiFi dostępne w całym obiekcie, telewizor w każdym pokoju oraz możliwość grillowania. Wystawiamy rachunki za pobyt.

Nasz personel mówi po włosku i angielsku, a także na poziomie podstawowym po niemiecku. Jeśli planują Państwo dłuższy pobyt (powyżej 2 tygodni) lub chcą wynająć cały dom, cena może być negocjowana!

Jeśli szukają Państwo miejsca z miłą i serdeczną atmosferą, serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pod Jarzębiną

location_on Adres:

ul. Warmińska 3, 87-100 Toruń

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 566544522

phone 697762549

insert_linkwww.torun-nocleg.pl

Ilość miejsc: 12