Home » Hotele » Hotel Filmar od: 185zł do: 750zł

Hotel Filmar Hotel Filmar

Filmar to jeden z najlepszych hoteli w tej części Polski – TAG: Hotel Toruń. Gustowny wystrój, obsługa na europejskim poziomie, świetna lokalizacja, restauracje i lobby bar na miejscu – atuty Filmaru można wyliczać bardzo długo. Nasi goście czują się w naszym hotelu wyśmienicie. Udało nam się połączyć ekskluzywność z intymnością i dobry smak z rozmachem. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jakość usług hotelowych świadczonych w hotelu w Toruniu Filmar jest na najwyższym poziomie.

Filmar to bez wątpienia hotel o najwyższym standardzie. W naszych pokojach, studiach i apartamentach gościliśmy przyjezdnych z całego świata. Każdego przyjmowaliśmy z tymi samymi honorami – dla nas każdy gość jest najważniejszy.

Hotel Filmar w Toruniu może poszczycić się również doskonałym zapleczem wykorzystania wolnego czasu. Nasi goście mogą spędzać czas na siłowni, w saunie lub zrelaksować się w jacuzzi. Jeżeli ktoś pragnie doznać silniejszych wrażeń – pomożemy nawet w organizacji imprezy dla miłośników sportów ekstremalnych. Hotel dysponuje 154 świetnie wyposażonymi pokojami.

Jednym z istotnych atutów tego miejsca jest jego położenie. Nie w centrum hałaśliwej, zwłaszcza w okresie letnim Starówki, ale w jej pobliżu. Niewielką odległość od centrum miasta można pokonać w czasie kilkuminutowego spaceru. W obecnej skomplikowanej sytuacji parkingowej miasta, jest to niezwykle istotne. Hotel w Toruniu Filmar dysponuje własnym monitorowanym parkingiem, na terenie, którego znajduje się postój taksówek.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Filmar

location_on Adres:

Grudziądzka 45, 87-100 Toruń

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone tel. +48 (56) 669 48 00, +48 (56) 669 48 01

phone tel. +48 (56) 669 48 00, +48 (56) 669 48 01

insert_link www.hotelfilmar.pl

Ilość miejsc: 300