Home » Agroturystyka » Pod Chełmową Górą od: 25zł do: 50zł

Pod Chełmową Górą Pod Chełmową Górą

Nasze gospodarstwo znajduje się w malowniczej części Gór Świętokrzyskich, co stanowi doskonałą bazę wypadową do pieszych wędrówek wzdłuż Pasma Świętokrzyskiego.

Dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, przygotowaliśmy specjalne trasy rowerowe o różnym stopniu trudności. Z pewnością każdy znajdzie trasę dla siebie, dzięki czemu zadowoleni będą zarówno amatorzy dwóch kółek, jak i osoby wymagające większego wysiłku.

Dla tych, którzy cenią sobie prywatność i wypoczynek w ciszy i spokoju, proponujemy unikalne trasy pieszych wędrówek oraz zwiedzanie okolicznych zabytków.

Po dniu pełnym wrażeń nasi Goście mogą oddać się wieczornej biesiadzie w specjalnie dla nich przygotowanej drewnianej altanie z dużym kamiennym grillem. Stworzony nastrój w połączeniu z wonią grillowanych potraw doskonale wypełni wieczorny czas.

Do dyspozycji Gości jest nowo wyremontowana część parteru domu jednorodzinnego o powierzchni powyżej 40m2 z osobnym wejściem.

W środku znajduje się bardzo duży pokój (do 6 miejsc noclegowych), a w nim: 2 łóżka pojedyncze, 1 (duże) piętrowe oraz 1 małżeńskie.

Kuchnia z aneksem jadalnym jest w pełni wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową, kuchenkę mikrofalową oraz naczynia i zastawę stołową.

W łazience znajduje się oddzielne pomieszczenie z prysznicem.

Na podwórku znajduje się duża zabudowana altana (10m na 4m) z grillem, która stanowi idealne miejsce na wieczorne biesiady i tańce.

Oferujemy również możliwość wypożyczenia rowerów, rozpalenia ogniska, przygotowania kociołka myśliwskiego oraz rozbicia namiotów. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw oraz parking.

Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy do „Pod Chełmową Górą”.

Grzegorz Cieśla
Tel: 606 308 223
http://gora-chelmowa.pl/

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pod Chełmową Górą

location_on Adres:

Cząstków Stary 44, 26-006 Nowa Słupia

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 606308223

phone 606308223

insert_linkgora-chelmowa.pl

Ilość miejsc: 6