Home » Dworki i Pałace » Dworek Lachowicze od: 45zł do: 99zł

Dworek Lachowicze Dworek Lachowicze

Do Państwa dyspozycji, w większości nieodpłatnie, oddajemy:
– ponad dwuhektarowy teren zielony,
– MASAŻE lecznicze i relaksacyjne oraz FIZYKOTRAPIA prowadzone przez licencjonowaną fizykoterapeutkę (konieczne wcześniejsze ustalenie terminów !),
– tenis stołowy, piłkarzyki, rzutki /lotki, badminton, piłka nożna i siatkowa,
– placyk zabaw dla dzieci,
– możliwość krótszej i dłuższej wycieczki samochodem 4×4 po bezdrożach i urokliwych miejscach okolicy,
– wycieczkę bryczką lub wozem konnym,
– możliwość wszelkich gier i zabaw.

Zapewniamy Państwu szeroki wachlarz atrakcji, które umożliwią aktywny i relaksujący pobyt. Na naszym terenie znajduje się ponad dwuhektarowy teren zielony, idealny do spacerów i rekreacji na świeżym powietrzu. Oferujemy również profesjonalne masaże lecznicze i relaksacyjne, prowadzone przez licencjonowaną fizykoterapeutkę. Przed skorzystaniem z usług fizykoterapii, prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu.

Dodatkowo, na terenie obiektu znajdują się różne atrakcje sportowe, takie jak tenis stołowy, piłkarzyki, rzutki/lotki, badminton, piłka nożna i siatkowa. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy placyk zabaw, gdzie dzieci mogą się bawić i spędzać czas aktywnie.

Jeśli chcieliby Państwo zwiedzić okolicę, oferujemy możliwość krótszych i dłuższych wycieczek samochodem 4×4 po bezdrożach i urokliwych miejscach. Alternatywnie, można również wybrać się na wycieczkę bryczką lub wozem konnym, aby poczuć atmosferę tradycyjnego podróżowania.

W naszym obiekcie istnieje także możliwość organizacji różnych gier i zabaw, które umilą Państwu czas spędzony u nas. Zapewniamy przyjemne i pełne atrakcji środowisko, które pozwoli na relaks i aktywny wypoczynek.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dworek Lachowicze

location_on Adres:

Grzegorzowice 83A,, 27-425 Waśniów

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 601296138

phone 601296138

insert_linkwww.dworeklachowicze.pl

Ilość miejsc: 21