Home » Pensjonaty » Pensjonat Złota Dolina od: 45zł do: 95zł

Pensjonat Złota Dolina Pensjonat Złota Dolina

“Złota Dolina” jest pensjonatem położonym w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, wśród jezior, lasów i przepięknych krajobrazów. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, piękno przyrody oraz dobry wypoczynek niezależnie od pory roku. Liczne atrakcje oraz miejsca, które warto zobaczyć pozwolą mile i ciekawie spędzić wolny czas.

Obiekt położony jest w niewielkiej miejscowości Brodnica Górna zaledwie 10 km od stolicy Kaszub – Kartuz , a 40 km od Trójmiasta. Na terenie obiektu o powierzchni 4,5 ha znajdują się 2 stawy z pomostem oraz wysepką (idealne miejsce dla wędkarzy), ścieżki spacerowe, miejsce do organizacji ogniska bądź grilla, plac zabaw dla dzieci, miejsce do gry w piłkę nożną, duży oświetlony parking, a wszystko to w otoczeniu licznych wzgórz i lasów.

W pensjonacie mieszczą się dwie sale różne pod względem wielkości, charakteru, aranżacji i wystroju.

Baza noclegowa rozbudowana jest do 40 miejsc w pokojach 2,3,4 osobowych z telefonem, Tv i łazienką oraz 1,2 osobowych z nowoczesnym węzłem sanitarnym na korytarzu. Do dyspozycji gości bezprzewodowy internet. Posiadamy własne zaplecze gastronomiczne świadczące usługi w zależności od jej rodzaju. Nasza kuchnia oferuje państwu dobór menu według własnych upodobań i smaków.

Pensjonat “Złota Dolina” przystosowany jest do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji. Posiadamy dwie sale szkoleniowe wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny.

Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Złota Dolina

location_on Adres:

ul. Chmieleńska 36, 83-324 Brodnica Górna

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (58) 681 31 80, +48 512 418 140

phone tel. +48 (58) 681 31 80, +48 512 418 140

insert_linkwww.zlotadolina.pl

Ilość miejsc: 40