Home » Agroturystyka » U Hani od: 35zł do: 40zł

U Hani U Hani

Serdecznie witamy Państwa w zaciszu naszej skromnej Agroturystyki „U Hani”. Myślimy, że chwile jakie tu spędzicie zaowocują w ponowne przyjazdy i polecenie naszej gościnności przyjaciołom.

Nasze pokoje to pokoje całoroczne – o każdej porze roku znajdą Państwo dla siebie jakieś atrakcje. Wiosną – spacery po przepięknej okolicy, przejażdżki rowerowe lub konne pozwolą Ci podziwiać budzącą się przyrodę. Latem leniuchowanie na słońcu i kąpiel w jeziorze oraz wędkowanie, jesienią grzybobranie, a zimą wędkowanie podlodowe, jazda na nartach lub zabawa na kuligu.

Nasza kwatera znajduje się przy rzece Raduni nad jeziorem Ostrzyckim. Oferujemy niskie ceny w wysokim standardzie. Komfortowe pokoje z balkonem lub własnym wejściem i tarasikiem na ogród, tv sat, łazienką i widokiem na jezioro. Dysponujemy dużym, ogrodzonym parkingiem. Proponujemy dla osób spędzających aktywnie wolny czas spływy kajakowe rzeką Radunią. Trudność spływu dopasowujemy do umiejętności, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji mamy najlepszy, nowy sprzęt, który sprawi, że spływ będzie czystą przyjemnością.

Atrakcje dostępne na terenie naszej miejscowości:
– wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowerki, łodzie)
– wycieczki bryczkami, wozami drabiniastymi
– pole mini golfa
– park linowy
– rejs statkiem do jeziorze
– spływ kółkiem Raduńskim
– korty tenisowe
– stok narciarski Koszałkowo w Wieżycy

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
U Hani

location_on Adres:

Ostrzyce, ul. Kasztelańska 2, 83-311 Ostrzyce

woj. , Polska

phone 586841835

phone 663657421

insert_linkwww.kajakiradunia.pl

Ilość miejsc: 20