Home » Pensjonaty » Pensjonat „Padola” od: 45zł do: 230zł

Pensjonat „Padola” Pensjonat „Padola”

Pensjonat Padola w Istebnej, to jeden z najbardziej malowniczych zakątków Beskidu Śląskiego. Otoczenie pasm górskich, 200-letnich lasów i terenów źródliskowych rzek Olzy i Czadeczki, czynią zeń znakomite miejsce wypoczynku dla polskich i zagranicznych turystów.

Proponujemy każdemu taki sposób spędzania czasu, jaki odpowiada jego indywidualnym upodobaniom, zapewniając warunki pozwalające oderwać się i zapomnieć o codziennych problemach. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku i sportów ekstremalnych, jak i zwolennicy wielogodzinnego leniuchowania przed kominkiem.

Zimą na narciarzy i snowboardzistów czekają pięknie położone trasy o różnym stopniu trudności i europejskim standardzie oraz 5 wyciągów (w tym jeden bezpośrednio przy pensjonacie). Amatorów sportów ekstremalnych ucieszy z pewnością możliwość uprawiania para lotnictwa na Złotym Groniu i Ochodzitej.

Zwolennikom długich spacerów proponujemy piesze i rowerowe wycieczki z przewodnikiem po okolicy połączone ze zwiedzaniem miejscowych zabytków kultury (m. In Muzeum regionalne w Istebnej z bogatym zbiorem ludowych instrumentów muzycznych, pracownie malarskie Jana Wałacha i Konarzewskich, Kościół Dobrego Pasterza). Zimą organizujemy tradycyjne kuligi, a latem przejazdy bryczką, wieczory połączone z pieczeniem barana lub prośąt (dziczyzna na specjalne życzenie gości), a także biesiady góralskie przy akompaniamencie miejscowych zespołów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat „Padola”

location_on Adres:

ul. Na Zaolziu 634, 43-470 Istebna

woj. Śląskie, Polska

phone 338556131

phone 338556131

insert_linkwww.padola.beskidy.info

Ilość miejsc: 56