Home » Agroturystyka » Agroturystyka U Marekwiców od: 30zł do: 50zł

Agroturystyka U Marekwiców Agroturystyka U Marekwiców

Budynek położony przy drodze z Wisły do Istebnej oferuje piękny widok na panoramę Beskidów. Dojazd do Istebnej Andziolówki jest możliwy dzięki linii PKS. Na terenie posesji znajduje się parking dla gości.

Zakwaterowanie jest dostępne dla 16 osób w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Goście mają do dyspozycji łazienkę z kabiną natryskową oraz wanną. WC znajduje się na korytarzu. Dodatkowo, dostępny jest aneks kuchenny, świetlica z telewizorem, sala kominkowa oraz boisko.

Jeśli chodzi o wyżywienie, polecamy pełne całodobowe wyżywienie z własnych produktów rolnych. W szczególności polecamy ser Bunc, który zdobył II nagrodę w konkursie Kulinarne dziedzictwo w Polsce.

Oferujemy również różnorodne atrakcje rozrywkowe. Organizujemy kuligi latem i zimą, ogniska oraz pieczenie kity wieprzowej. Wieczorki przy ognisku z udziałem kapeli góralskiej to kolejna forma rozrywki. Dodatkowo, ze względu na bliskość gór i szlaków turystycznych oraz tras rowerowych, goście mają możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zimą dostępne są również wyciągi narciarskie. Warto również wspomnieć, że gospodarstwo jest czynne i można zapoznać się z pracą rolniczą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług i spędzenia niezapomnianego czasu w pięknym otoczeniu Beskidów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka U Marekwiców

location_on Adres:

Andziołówka 775, 43-470 Istebna

woj. Śląskie, Polska

phone 511295285

phone 511295285

Ilość miejsc: 16