Home » Pensjonaty » Pensjonat Orawski Dwór od: 65zł do: 95zł

Pensjonat Orawski Dwór Pensjonat Orawski Dwór

Orawski Dwór to pensjonat stylizowany na stary dwór orawski. W „Orawskiej Izbie” można zobaczyć galerię obrazów na szkle malowanych przez Stanisława Wyrtla. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: http://www.wyrtel.pl. Karczma w Orawskim Dworze została urządzona na wzór starej orawskiej izby z oryginalnymi elementami z XIX wieku. Jest to miejsce przyjazne rodzinom i dzieciom, a w obiekcie znajduje się wiele atrakcji, takich jak sala zabaw, basen z piłeczkami, małpi gaj, basen kąpielowy ze zjeżdżalniami, plac zabaw, boiska sportowe oraz wypożyczalnie rowerów, kasków i kijków do Nordic Walking.

Orawski Dwór oferuje niepowtarzalne wnętrza i klimat, niepospolite wyposażenie oraz starannie dobraną obsługę, co czyni go idealnym miejscem do wypoczynku przez cały rok. Obiekt organizuje różnego rodzaju wydarzenia, takie jak wypoczynek zorganizowany i indywidualny, szkolenia i konferencje, przyjęcia okolicznościowe oraz programy turystyczne. Właściciel obiektu jest przewodnikiem beskidzkim od 1995 roku i prowadzi Biuro Turystyczne Orawa-Trans, więc można być pewnym, że każda wycieczka będzie dobrze zaplanowana.

Goście mają do dyspozycji wiele udogodnień, takich jak sauna sucha (fińska) dla 6 osób, sauna parowo-ziołowa dla 6 osób, wanna SPA z hydromasażem, basen kryty oraz basen dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do Orawskiego Dworu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Orawski Dwór

location_on Adres:

Zubrzyca Górna 329 a, 34-484 Zubrzyca Górna

woj. Małopolskie, Polska

phone 182652316

phone 533460500

insert_linkwww.orawski-dwor.pl

Ilość miejsc: 50