Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Alano od: 20zł do: 30zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Alano Gospodarstwo Agroturystyczne Alano

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w malowniczej miejscowości Zubrzyca Górna, u stóp pięknej Babiej Góry na Orawie. Nasza lokalizacja jest idealna dla osób poszukujących kontaktu z przyrodą i chcących odpocząć w spokojnym otoczeniu. Przepływający obok naszego domu górski potok to doskonałe miejsce do zażywania orzeźwiających kąpieli w letnie dni.

W naszym gospodarstwie mamy wiele zwierząt, dzięki czemu nasi goście mogą poznać różne gatunki i doświadczyć życia na wsi. Mamy aż 12 koni, głównie rasy huculskiej. Dla miłośników koni organizujemy obozy jeździeckie w sezonie letnim. Nasi goście mają możliwość wzięcia udziału w przejażdżkach po okolicy, zarówno w pobliskich lasach, jak i na naszym placu manewrowym. Wszystkie jazdy są prowadzone przez doświadczonego instruktora, dzięki czemu nawet początkujący mogą nauczyć się jeździć konno.

Oferujemy naszym gościom bardzo kameralne warunki zakwaterowania. Dysponujemy trzema pokojami, z własnymi łazienkami, które zapewniają komfortowy pobyt. Łącznie mamy 11 miejsc noclegowych. Obok pokoi znajduje się również aneks kuchenny, w którym nasi goście mogą przygotowywać posiłki, oraz niewielka salka telewizyjna, gdzie można odpocząć i zrelaksować się po aktywnym dniu.

Jednym z największych atutów naszego gospodarstwa jest spokojna i przyjazna atmosfera, która panuje u nas przez cały rok. Nasze gospodarstwo jest zadbane i utrzymane w czystości, co sprawia, że nasi goście czują się u nas jak w domu. Okolica, w której się znajdujemy, jest niezwykle piękna i oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną oderwać się od miejskiego zgiełku i cieszyć się urokami przyrody. U nas znajdziecie ciszę, spokój i możliwość aktywnego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Alano

location_on Adres:

Zubrzyca Górna 58, 34-484 Zubrzyca Górna

woj. Małopolskie, Polska

phone 182852828

phone 606635645

insert_linkwww.alano.net.pl

Ilość miejsc: 11