Home » Pensjonaty » Pensjonat nad Tanwią od: 50zł do: 60zł

Pensjonat nad Tanwią Pensjonat nad Tanwią

W Narolu leży Dom nad Tanwią, który powstał z miłości do tego wyjątkowego miejsca na Roztoczu. Chcemy podzielić się z naszymi gośćmi tym ciekawym miejscem, zauroczyć i zapisać się dobrze w sercach i pamięci. Nasz dom powstał z miłości do tego wyjątkowego miejsca. Chcemy podzielić się z naszymi Gośćmi tym ciekawym miejscem, zauroczyć nim i zapisać się dobrze w sercach i pamięci.

W ofercie mamy wiele atrakcji. Zapewniamy wygodne spanie, saunę, bezpłatny ogrodzony parking, dużą posesję, miejsca do wypoczynku, taras oraz miejsca nad rzeką i nad stawem. Dla dzieci mamy piaskownicę i baseniki odpowiednie dla ich wieku. Istnieje również możliwość rozbicia namiotów, jednak jest to usługa odpłatna. Oferujemy również darmowy Internet wi-fi oraz mini punkt informacji turystycznej. Mile widziani są motocykliści i rowerzyści, ponieważ w okolicy znajduje się 160 km tras rowerowych.

Na terenie naszego domu można korzystać z miejsca do grillowania, kociołka oraz miejsca na ognisko. Drewno na ogień jest płatne dodatkowo. Mimo że nasz dom znajduje się na uboczu, to jednak w odległości 1500 metrów znajdują się sklepy, przychodnie lekarskie, bank, kościół oraz przystanek autobusowy. Istnieje również możliwość wynajęcia całego budynku.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat nad Tanwią

location_on Adres:

Jędrzejówka 130, 37-610 Narol

woj. Podkarpackie, Polska

phone 794135155

phone 794135155

insert_linkwww.naszatanew.pl

Ilość miejsc: 12