Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Aleksander Mamczur od: 30zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Aleksander Mamczur Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Aleksander Mamczur

Zapraszamy do odkrycia uroków położonego w mało jeszcze znanym zakątku Roztocza południowo-wschodniego. To miejsce o niezwykłych walorach przyrodniczych i kulturalnych, które zapewni Ci wymarzone wakacje w otoczeniu natury. Nasze gospodarstwo znajduje się w sercu lasów, zaledwie 2 km od najbliższej wioski, co sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku, rekreacji i biesiadowania.

Oferujemy wiele atrakcji, które na pewno Cię zainteresują. Możesz cieszyć się bliskim sąsiedztwem rzeki Tanew, gdzie możesz się kąpać lub po prostu odpoczywać na brzegu. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, możesz zbierać runo leśne i odkrywać okolicę, korzystając z licznych szlaków pieszych i rowerowych.

Na naszym terenie znajduje się 5 samodzielnych domków, z których każdy posiada wyposażony aneks kuchenny i łazienkę. Dodatkowo, w każdym z domków znajduje się kominek, który zapewni Ci przytulną atmosferę i ciepło w chłodniejsze wieczory.

Nie czekaj dłużej i zarezerwuj swój pobyt u nas już teraz. Zapewniamy Ci niezapomniane doświadczenia i wspaniałe wspomnienia. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Aleksander Mamczur

location_on Adres:

Łukawica 14, 37-610 Narol

woj. Podkarpackie, Polska

phone 166317072

phone 608209364

insert_linkwww.mamczur.com.pl

Ilość miejsc: 20