Home » Pensjonaty » Pensjonat Feniks od: 130zł do: 360zł

Pensjonat Feniks Pensjonat Feniks

Pensjonat FENIKS jest obecnie w trakcie rozbudowy i otrzymał promesę Urzędu Wojewódzkiego na uzyskanie statusu HOTEL***. Położony niedaleko centrum miasta oraz terenów targowych, znajduje się w pobliżu trasy wylotowej z Poznania w kierunku Wrocławia oraz autostrady A2. Miejsce to charakteryzuje się cichym, spokojnym otoczeniem pełnym zieleni, idealnym do pracy i wypoczynku. Pensjonat oferuje również możliwość organizacji szkoleń i konferencji.

Obiekt może jednocześnie przyjąć 41 gości, którzy mają do dyspozycji komfortowe pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, a także apartamenty. Pensjonat posiada 17 nowocześnie urządzonych pokoi z łazienkami. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizję satelitarną, telefon, bezpłatne łącze internetowe, suszarkę do włosów oraz biurko do pracy. Na życzenie gości udostępniane są również żelazko i deska do prasowania.

Oferowane noclegi obejmują pokoje jedno- i dwuosobowe, dwu- i trzyosobowe typu studio, a także apartamenty. Pensjonat dysponuje także wielostanowiskowym garażem monitorowanym oraz miejscami parkingowymi, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo dla swoich gości.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Feniks

location_on Adres:

ul. Czeremchowa 26, 61-474 Poznań

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 618326075

phone 602712104

insert_linkwww.pensjonatfeniks.pl

Ilość miejsc: 41