Home » Hotele » Hotel Batory od: 70zł do: 160zł

Hotel Batory Hotel Batory

Zapraszamy Państwa do pobytu w Hotelu Batory z 1874 roku. Budynek Hotelu położony jest w centrum Szczawnicy. Doskonałe warunki pobytowe, czyste powietrze, pijalnie wód mineralnych, piękne widoki, zapewnią Państwu niezapomniany i udany wypoczynek.

Zapraszamy wczasowiczów indywidualnych i grupy wycieczkowe. Do dyspozycji gości oddajemy 27 pokoi 1, 2 osobowych (z możliwością dostawek). Hotel posiada pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w bezpłatny dostęp do sieci WiFi, TV SAT, radio i telefon.

Na terenie hotelu jest czynny barek. W pokojach hotelowych, restauracji i w korytarzach panuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu ze względu na zabytkowy charakter obiektu. Osoby palące mogą skorzystać z wyznaczonych miejsc na balkonach lub ogródku restauracyjnym.

Dysponujemy miejscami postojowymi, które są monitorowane całą dobę przez kamery. Hotel posiada pokój dla dzieci – wyposażony w gry i zabawki. Każdy pokój posiada własną łazienkę z WC i kabinę prysznicową.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Batory

location_on Adres:

Park Górny 13, 34-460 Szczawnica

woj. Małopolskie, Polska

phone 182620207

phone 502600431

insert_linkwww.batory-hotel.pl

Ilość miejsc: 50