Home » Pensjonaty » Pensjonat Ewak od: 40zł do: 60zł

Pensjonat Ewak Pensjonat Ewak

Zapraszamy do naszego pensjonatu na wypoczynek w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo.

W ofercie posiadamy szesnaście wygodnych pokoi dla 2 do 5 osób, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem i dostępem do internetu. Niektóre z pokoi mają również tarasy, skąd można podziwiać piękne widoki.

Dla naszych gości udostępniamy cztery w pełni wyposażone kuchnie, w których można samodzielnie przygotować posiłki. Ponadto, na terenie pensjonatu znajduje się sala kulturalno-rozrywkowa o powierzchni 70 metrów kwadratowych, gdzie organizujemy różnego rodzaju imprezy. Dla dzieci mamy przygotowane wyodrębnione kąciki zabaw, gdzie mogą się bawić i spędzać czas w bezpiecznym otoczeniu.

Na terenie pensjonatu znajduje się również parking, miejsce do grillowania oraz specjalne miejsce, gdzie dzieci mogą się bawić na świeżym powietrzu. W odległości zaledwie 200 metrów od naszego obiektu znajdują się sklepy, przystanek PKS oraz liczne restauracje, gdzie można skosztować lokalnych specjałów.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku polecamy zwiedzanie miejscowych atrakcji. Mikoszewo oferuje wiele możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu, takich jak długie leśne spacery, korzystanie z czystego powietrza, zwiedzanie jeziora wydmowego, stawu leśnego, ujścia Wisły, przejażdżki koleją wąskotorową oraz przeprawę promową.

W okolicy znajduje się również plaża, która jest częściowo dzika i idealna dla poszukiwaczy bursztynu. Obok niej znajduje się również strzeżona plaża z ratownikami, do której można dojechać samochodem lub dojść spacerem szeroką leśną drogą.

Nasz pensjonat otoczony jest piękną, zieloną posesją, gdzie znajdują się meble ogrodowe, na których można odpocząć i cieszyć się piękną pogodą. Dodatkowo, dla naszych gości udostępniamy grille, sprzęt plażowy i sportowy, aby spędzony u nas czas był jeszcze bardziej przyjemny.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia miłego wypoczynku w naszym pensjonacie, gdzie panuje rodzinna atmosfera i można odpocząć z dala od miejskiego hałasu. Gwarantujemy, że po jednym pobycie u nas, będziecie chcieli do nas wrócić.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Ewak

location_on Adres:

Mikoszewo, 82-103 Mikoszewo

woj. Pomorskie, Polska

phone 501514004

phone 515771117

insert_linkwww.ewak.waw.pl

Ilość miejsc: 48