Home » Wellness i SPA » Amber Cottage SPA & Wellness od: 60zł do: 350zł

Amber Cottage SPA & Wellness Amber Cottage SPA & Wellness

Amber Cottage nadmorska osada w Mikoszewie to kameralny zespół dwukondygnacyjnych budynków apartamentowo – hotelowych oferujący różnego rodzaju zakwaterowanie od pojedynczych pokoi po przeszło 80 metrowe dwupoziomowe apartamenty. W zrealizowanej I części osady znajduje się ponad 50 miejsc noclegowych, całoroczne SPA & Wellness, Amberwinebar & caffe oraz inne atrakcje. Na sezon letni 2011 zostanie oddana do dyspozycji naszych gości specjalna strefa wypoczynku z basenem zewnętrznym, jacuzzi oraz leżakami i leżankami.

Osada zlokalizowana jest w samym sercu małej turystycznej wioski Mikoszewo, leżącej tuż za przekopem Wisły w odległości niespełna trzydziestu kilometrów od Gdańskiej Starówki i znanego nadmorskiego kurortu Krynicy Morskiej. Do dziś nie dotarły tutaj kolorowe upstrzone stragany i uliczne fast foody co daje turystom przybywającym do Mikoszewa niepowtarzalną możliwość obcowania z dziką fauną i florą.

W bezpośrednim sąsiedztwie Mikoszewa znajduje się ptasi rezerwat Mewia Łacha oraz Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana. Z Amber Cottage oraz innych sąsiednich ośrodków wczasowych zlokalizowanych tuż przy nadmorskim pasie leśnym do morza dojdziemy w 15 minut spacerem pokonując 800 metrowy dystans przez całkowicie zalesione tereny i wydmy.

Nad samym morzem działa jedna strzeżona plaża oraz kilometry dzikiej naturalnej szerokiej plaży, na której każdy jest w stanie znaleźć kawałek bursztynu o każdej porze roku. Co gwarantujemy. To idealne miejsce specjalnie dedykowane dla rodzin i osób chcących z dala od zgiełku i gwaru dużych miast i wielkich kurortów odpocząć w naturalnym nadmorskim środowisku w otoczeniu zieleni i różnorodności ptasiej fauny.

Taka lokalizacja Mikoszewa sprawia, że Amber Cottage może stać się idealna bazą wypadową do szeregu pieszych, rowerowych, motorowodnych jak i samochodowych wycieczek. Amber Cottage prowadzony w systemie rodzinnym ugości i postara się spełnić każde życzenie swoich klientów.

Zapraszamy i życzymy miłego pobytu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Amber Cottage SPA & Wellness

location_on Adres:

ul. Wczasowa, 82-103 Mikoszewo

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 517 762 232, +48 519 135 115

phone tel. +48 517 762 232, +48 519 135 115

insert_linkwww.ambercottage.pl

Ilość miejsc: 50