Home » Pensjonaty » Pensjonat Carmen od: 65zł do: 95zł

Pensjonat Carmen Pensjonat Carmen

Carmen centrum szkoleniowo-wypoczynkowe położone jest na wzgórzu tuż przy Białym Jarze. Zapewniamy atrakcyjne noclegi w górach od bardzo dawna. Z okien naszych pokoi rozpościera się piękny widok na pasmo Karkonoszy, z ich najwyższym szczytem Śnieżką włącznie. Takie położenie naszego obiektu warunkuje ciszę i spokój mimo bliskości głównej ulicy Karpacza.

Z nami zauważycie jak wiele uroku mają noclegi w górach. Nasi goście mają ok.300 m do najbliższego stoku narciarskiego i podobną odległość do centrum miasta. Organizujemy naszym gościom dodatkowe atrakcje: ognisko, wspólne grillowanie, biesiady z pysznym jedzeniem, zimą kuligi, latem wizyty w Western City oraz wycieczki do Pragi i Drezna.

Atrakcje i wypoczynek Karpacz zapewnia na bardzo wysokim poziomie – w tym mieście nie można się nudzić. Analogicznie noclegi Karpacz ma przygotowane najlepiej w całym regionie. Staraliśmy się dobrać wszystkie elementy naszej oferty w ten sposób, by nawet najbardziej wymagający klient był zadowolony.

Pensjonat Karpacz posiada niejeden, ale nieskromnie mówiąc, centrum szkoleniowo-wypoczynkowe Carmen wypada na ich tle naprawdę korzystnie.

Zapraszamy, a wtedy przekonacie się sami, jak wiele możemy Wam zaoferować.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Carmen

location_on Adres:

ul. Armii Krajowej 3, 58-540 Karpacz

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757619256

phone 757619256

insert_linkwww.carmen.karpacz.pl

Ilość miejsc: 56