Home » Hotele » Hotel Rezydencja Patria od: 50zł do: 80zł

Hotel Rezydencja Patria Hotel Rezydencja Patria

Zapraszamy Państwa do luksusowej Rezydencji PATRIA położonej w najpiękniejszej miejscowości w Karkonoszach – w Karpaczu. Rezydencja Patria to nowoczesny, dwupiętrowy obiekt, który dla Państwa wygody połączył stuletnie tradycje z wymogami norm Unii Europejskiej.

W obiekcie istnieje możliwość organizowania małych konferencji i imprez okolicznościowych. Naszym Gościom oferujemy komfortowe pokoje z łazienkami, które zapewniają pełen relaks i wygodę. Restauracja w rezydencji serwuje pyszne posiłki, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dodatkowo, dla wygody naszych Gości, dostępny jest zamykany, dozorowany, bezpłatny parking.

W Rezydencji Patria dbamy również o dobre samopoczucie naszych Gości. Dlatego oferujemy szeroki wybór masaży, takich jak: klasyczny, sportowy, limfatyczny, relaksacyjny, wyszczuplający oraz kosmetyczny. Wszystko po to, aby nasi Goście mogli zrelaksować się i odprężyć po aktywnym dniu spędzonym na zwiedzaniu okolicy.

Zapraszamy do Rezydencji Patria, gdzie stuletnie tradycje spotykają się z nowoczesnością, a komfort i zadowolenie Gości są naszym priorytetem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Rezydencja Patria

location_on Adres:

ul. Słowackiego 1, 58-540 Karpacz

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757619697

phone 509429835

insert_linkwww.patria.wczasy.net.pl

Ilość miejsc: 35