Home » Pensjonaty » Pensjonat Agroturystyczny Kalina od: 110zł do: 130zł

Pensjonat Agroturystyczny Kalina Pensjonat Agroturystyczny Kalina

Pensjonat „Kalina” jest położony w malowniczej miejscowości Komorze, na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Otoczony rozległymi lasami sosnowymi i usytuowany nad jeziorem o tej samej nazwie, stanowi idealne miejsce dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. Pomimo tego, że Komorze to typowa miejscowość letniskowa, zamieszkuje ją jedynie 37 osób na stałe.

W okolicy pensjonatu znajdują się dwie stadniny koni, co daje możliwość skorzystania z jazdy konnej i przejażdżek bryczką. Jezioro Komorze jest doskonałym punktem startowym dla kajakowego szlaku rzeką Piławą, a także dla licznych tras rowerowych.

Pensjonat oferuje przestronne i słoneczne pokoje. Na piętrze znajdują się 3 pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki, 1 pokój 3-osobowy oraz 1 pokój 4-osobowy, każdy z własną łazienką i telewizorem. Na parterze do dyspozycji gości jest salon wypoczynkowy z kominkiem i telewizorem, jadalnia, weranda oraz WC. W ogrodzie za domem znajduje się miejsce na ognisko i grill.

Cena pobytu obejmuje nocleg w wygodnym pokoju z łazienką i telewizorem, a także wyżywienie w formie bufetu na śniadanie i obiadokolację. Przy pobycie trwającym powyżej trzech dni, goście mają dodatkowe atrakcje do dyspozycji, takie jak korzystanie z kajaków i rowerów, wycieczka bryczką po okolicy oraz ognisko z kiełbaskami. Poza sezonem istnieje również możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Agroturystyczny Kalina

location_on Adres:

Komorze 5A, 78-445 Łubowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943732468

phone 660434789

insert_linkwww.e-agro.pl/kalina

Ilość miejsc: 15