Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne U Marioli od: 40zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne U Marioli Gospodarstwo Agroturystyczne U Marioli

Serdecznie witamy i zapraszamy do malutkiej wsi Nowe Drawsko leżącej koło Czaplinka nad Jeziorem Żerdno (wielkość 205 ha, głębokość 36m). Nasze gospodarstwo leży na terenie Pojezierza Drawskiego w obrębie Drawskiego Parku Krajobrazowego.

Okolice są cudowne a każdy znajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji gości nieodpłatnie udostępniony jest parking na terenie posesji, łódkę, rowery turystyczne, grille do przyrządzania smacznych potraw w plenerze. Wolny czas możesz spędzać nad jeziorem, w wędrówkach pośród lasów, na wycieczkach w okolicach, a także w przydomowym ogrodzie (piękna altanka wśród zieleni).

Wszystkie pokoje mają oddzielne wejścia. Każdy z nich ma swoją łazienkę. W łazienkach ściany pokryte są kafelkami lub panelami. Do wyposażenia należą: miski, zlewy, lustra, wanna lub prysznic, wc. W kuchniach znajdują się: kuchenki gazowe, lodówki, komplet sztućców, garnki, talerze, kubki, czajniki. Bieżąca ciepła woda dostarczana jest przez podgrzewanie przepływowe.

W pokojach znajdują się odpowiednio: 2, 3, 4 łóżka. Pokoje są na tyle duże, że istnieje możliwość dostawienia łóżek jedno-osobowych. W pokojach znajdziesz telewizory oraz radia.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne U Marioli

location_on Adres:

Nowe Drawsko 9, 78-550 Czaplinek

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 600856682

phone 600856682

insert_linkwww.agroturystyka-umarioli.pl

Ilość miejsc: 20