Home » Dworki i Pałace » Pałac Wąsowo od: 110zł do: 590zł

Pałac Wąsowo Pałac Wąsowo

Komnaty i wnętrza Pałacu w Wąsowie tchną romantyką minionych czasów, a ciepło wiekowych kominków sprzyja oddaniu się marzeniom. Na część hotelową składają się cztery różnorodne stylistycznie obiekty:

Pałac Hardta

Główny budynek zespołu Pałacowo-Parkowego, w którym do dyspozycji gości pozostaje 29 pokoi. Tutaj mieszczą się restauracja, sale konferencyjne oraz kompleks rekreacyjny z basenem i sauną. Pod koniec 2011 r. została oddana do użytku nowa sala konferencyjno – bankietowa zwana „Parkową” o powierzchni 400 m2. Jest to największa w Wielkopolsce sala przy obiekcie zabytkowym.

Pałac Sczanieckich

Budynek posiada 14 pokoi pałacowych. We wnętrzach mieści się sala konferencyjna mieszcząca ok. 100 os.

Domek Ogrodnika

Ponad stuletnia oficyna, w której w stylu rustykalnym urządzonych jest 6 pokoi; Ta część hotelowa położona jest w odległości ok. 150 metrów od Pałacu Hardta.

Zagroda Pałacu w Wąsowie

Najmłodszy obiekt Pałacu Wąsowo, oddany do użytku w roku 2005, oddalony jest od głównego pałacu ok. 800 m. stanowi jakoby odrębny zaułek z trzema domkami, a w każdym z nich znajdują się 4 pokoje. Obok domków jest wyodrębnione miejsce na grilla.

Na zagrodzie mieści się również „małe zoo” a w nim: liczne ptactwo, króliki, lamy, stado danieli i wiele innych zwierząt.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pałac Wąsowo

location_on Adres:

Parkowa 1, 64-316 Kuślin

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 614472613

phone 614472997

insert_linkwww.wasowo.pl

Ilość miejsc: 140