Home » Hotele » Hotel Atrium od: 250zł do: 550zł

Hotel Atrium Hotel Atrium

Nowoczesny Hotel, otwarty w 2000 roku, jest obiektem klimatyzowanym, który gwarantuje swoim gościom miłą, domową atmosferę, wygodę, bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę. Oferujemy Państwu 52 nowoczesne i w pełni wyposażone, komfortowe pokoje. Na miejscu znajduje się również garaż, restauracja oraz 2 sale konferencyjne.

Nasze pokoje są wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Każdy z nich posiada nowoczesny sprzęt, tak jak TV Sat, radio, telefon, łącze do faksu, bezprzewodowy Internet oraz suszarkę do włosów. Dla jeszcze większej wygody naszych Gości, świadczymy również 24-godzinny room service. Ponadto, mamy wydzielone piętra dla Gości palących i niepalących, a także pokoje przystosowane dla Gości niepełnosprawnych.

Zapewniamy naszym Gościom komfortowy pobyt, niezależnie od ich potrzeb i preferencji. Nasz personel zawsze stara się sprostać oczekiwaniom i zapewnić jak najlepszą obsługę. Jeśli szukasz miejsca, gdzie poczujesz się jak w domu i będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, to nasz hotel jest idealnym wyborem. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Atrium

location_on Adres:

Krzywa 7, 31-149 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 124300203

phone 124300196

insert_linkwww.hotelatrium.pl

Ilość miejsc: 112