Home » Dworki i Pałace » Pałac Osowa Sień od: 200zł do: 300zł

Pałac Osowa Sień Pałac Osowa Sień

Miłośników zabytkowych wnętrz ucieszy pewnie możliwość zamieszkania w stylowych pokojach gościnnych. Ponieważ Leonie Ossowski, która jako Jolanthe von Barndenstein spędziła w pałacu swoje dzieciństwo i młodość, umieściła w nim akcję kilku swoich utworów, uznaliśmy za stosowne (oczywiście za zgodą autorki) nazwać wszystkie pokoje tytułami jej książek.

I tak na poddaszu i wieży budynku można spędzić noc w „Wilczych Jagodach” albo „Cynowym raju”. Niestety większość tych interesujących utworów nie została przetłumaczona na polski. W związku z tym nadaliśmy im oryginalne niemieckie nazwy. Żeby jednak goście wiedzieli, w którym pokoju nocują, ich stylistyka nawiązuje do nazwy utworu.

W pięknie odrestaurowanej piwnicy znajdować się będą oprócz jadalni następujące części wspólne – sala zabaw dla dzieci, sala bilardowa, siłownia, niewielkie SPA z jacuzzi, biczami wodnymi i sauną oraz sklep pałacowy. Na wieży zaś swoje miejsce znajdzie biblio- i filmoteka, przytulne centrum biznesowe i sale na spotkania w niewielkim gronie.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Osowa Sień

location_on Adres:

Osowa Sień 41, 67-400 Wschowa

woj. Lubuskie, Polska

phone 607399084

phone 607399084

insert_linkwww.palacosowasien.pl

Ilość miejsc: 11