Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Tradycja od: 30zł do: 40zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Tradycja Gospodarstwo Agroturystyczne Tradycja

Rodzinne Gospodarstwo Agroturystyczne TRADYCJA specjalizuje się w hodowli koni. Na rozległych pastwiskach utrzymywanych jest ich około 60. Konie wyhodowane w naszym gospodarstwie używane są zarówno do rekreacji jak i sportu, a naukę prowadzi instruktor sportu jeździeckiego. Kryta ujeżdżalnia umożliwia całoroczne prowadzenie jazdy konnej. Gospodarstwo jest także siedzibą Stowarzyszenia Klubu Jeździeckiego TRADYCJA.

Gospodarstwo nasze posiada miejsce do grillowania z altanką, plac zabaw dla dzieci oraz boisko do siatkówki. Do dyspozycji gości mamy dwa pokoje na piętrze wraz z aneksem kuchennym, w którym znajdują się: czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, palnik elektryczny oraz naczynia i sztućce niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków. Posiłki goście przygotowują sobie we własnym zakresie.

Zapraszamy serdecznie do naszego Rodzinnego Gospodarstwa Agroturystycznego TRADYCJA! Oferujemy niezapomniane doświadczenia związane z jazdą konną, możliwość nauki od doświadczonego instruktora oraz wspaniałą atmosferę w otoczeniu przyrody. Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy również wiele atrakcji, takich jak grillowanie w altance, zabawy na placu zabaw dla dzieci czy rywalizacja na boisku do siatkówki. Nasze pokoje są przytulne i wyposażone we wszystko, co potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa i spędzenia niezapomnianych chwil wśród koni i natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Tradycja

location_on Adres:

Siedlnica 167, 67-400 Wschowa

woj. Lubuskie, Polska

phone 508318339

phone 508318339

insert_linkwww.konno.eu

Ilość miejsc: 8