Home » Domki letniskowe » Ostoja Karlików od: 150zł do: 500zł

Ostoja Karlików Ostoja Karlików

Jeśli pragniecie Państwo oderwać się od zgiełku wielkiego miasta i spędzić niezapomniany urlop, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka wypoczynkowego. Tutaj można w pełni doświadczyć odwiecznie powtarzających się cykli przyrody, a czas płynie wolnym rytmem, przyspieszając jedynie zimą podczas jazdy na nartach.

Ostoja Karlików, położona w malowniczej wsi Przybyszów, to miejsce stworzone w 2011 roku. Składa się ona z trzech wolnostojących domków całorocznych, wybudowanych z bali, z których każdy oferuje od 6 do 10 miejsc noclegowych. Polecamy naszą ostoję zwłaszcza rodzinom i grupom przyjaciół, które pragną spędzić czas na świeżym powietrzu, w ciszy i spokoju, z dala od „uroków” cywilizacji (słaby zasięg telefonów komórkowych, brak dostępu do internetu). Jest to również doskonałe miejsce na bazę wypadową do zwiedzania pięknych Bieszczadów.

Dla naszych gości dostępne są różne udogodnienia, takie jak grill, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci (z piaskownicą, zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową i trampoliną), boisko do siatkówki i badmintona, a także potok Płonka oraz wyciąg narciarski „Karlików”, który graniczy z terenem ośrodka.

Oferujemy trzy wolnostojące drewniane domki z bali, przeznaczone dla 6-10 osób. Każdy z domków posiada salon z kominkiem (z rozkładanym dwuosobowym narożnikiem), kuchnię, łazienkę na parterze oraz trzy sypialnie na piętrze.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka i życzymy niezapomnianego wypoczynku!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ostoja Karlików

location_on Adres:

Przybyszów, 38-505 Bukowsko

woj. Podkarpackie, Polska

phone 532407382

phone 532407383

insert_linkwww.ostojakarlikow.pl

Ilość miejsc: 30