Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Dwór Wola Sękowa od: 60zł do: 100zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Dwór Wola Sękowa Gospodarstwo Agroturystyczne Dwór Wola Sękowa

Dwór-Wola Sękowa to malowniczo położony ośrodek rekreacyjny i wypoczynkowy. Usytuowany na wysokości około 400 m n.p.m. nad rzeką Pielnicą, u stóp imponującej Bukowicy (o wysokości 776 m n.p.m.), znajduje się we wschodniej części Beskidu Niskiego. Zlokalizowany jest zaledwie 20 km od Sanoka i 16 km od Rymanowa, co sprawia, że jest doskonałym miejscem dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą.

Pensjonat Dwór-Wola Sękowa jest otoczony przez piękny, 6-hektarowy park zabytkowy. W samym parku znajduje się aż 10 pomników przyrody oraz imponująca kolekcja różnych gatunków drzew, obejmująca blisko 850 sztuk. To idealne miejsce dla miłośników spacerów i obcowania z przyrodą.

Oprócz tego, na terenie parku znajduje się kort tenisowy z nawierzchnią ceglaną, który zapewnia możliwość aktywnego spędzenia czasu. Dodatkowo, dla miłośników wodnych atrakcji, dostępne jest kąpielisko naturalne, które zimą, przy odpowiednich warunkach atmosferycznych, przekształca się w bezpieczne lodowisko. To doskonała okazja do zabawy na świeżym powietrzu dla całej rodziny.

Nie tylko to, na terenie parku znajduje się również stadnina koni. Do dyspozycji gości jest doświadczony instruktor jazdy konnej, który zapewnia fachową opiekę i naukę jazdy konnej dla wszystkich zainteresowanych. To idealne miejsce dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego i nauczyć się jeździć konno w pięknej scenerii Beskidu Niskiego.

Dwór-Wola Sękowa to miejsce, które oferuje wiele atrakcji zarówno dla miłośników przyrody, jak i aktywnego wypoczynku. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany relaksem w pięknym parku, grą w tenisa, kąpielami w naturalnym kąpielisku czy nauką jazdy konnej, ten ośrodek rekreacyjny z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Przyjedź i przekonaj się sam!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Dwór Wola Sękowa

location_on Adres:

Nowotaniec 106, 38-506 Nowotaniec

woj. Podkarpackie, Polska

phone 134664253

phone 134664420

insert_linkwww.dworwolasekowa.com.pl

Ilość miejsc: 34