Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Zdrowotel od: 100zł do: 300zł

Ośrodek Wypoczynkowy Zdrowotel Ośrodek Wypoczynkowy Zdrowotel

Ośrodek położony jest na Mierzei Sarbskiej, w malowniczym lasku sosnowym, zaledwie 150 metrów od morza. To idealne miejsce na rodzinne wczasy zdrowotne i indywidualne turnusy rehabilitacyjne, ze względu na wyjątkowo zdrowy mikroklimat. Zdrowotel Łeba oferuje pawilony mieszkalne, przychodnię rehabilitacyjną oraz zaplecze gastronomiczne z drink-barem.

W naszym ośrodku znajdziesz nowoczesną bazę kuracyjną, polską domową kuchnię oraz dietę proteinową dr Pierre’a Dukana. Dodatkowo, dla rozrywki, proponujemy bajkowe Księstwo Łeba, dancingi, dyskoteki, biesiady, zabawy przy ognisku oraz koncerty szantowe. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy place i sale zabaw, a dla osób przyjeżdżających w celach biznesowych mamy zaplecze konferencyjne. Oferujemy także miejsca parkingowe i wyspecjalizowany personel, który zadba o Państwa wygodę.

W naszym ośrodku promujemy aktywne formy wypoczynku, takie jak Nordic Walking, siatkówka, tenis ziemny i stołowy, oraz turystykę rowerową. Organizujemy również wycieczki krajoznawcze do Latarni Stilo, po „Szwajcarii Kaszubskiej” oraz do Trójmiasta. Szczególnie polecamy wyprawę na Wydmy Ruchome do Słowińskiego Parku Narodowego, który jest unikatowym rezerwatem biosfery wpisanym na listę UNESCO.

Atrakcyjna lokalizacja naszego ośrodka zapewnia przestrzeń i jednocześnie kameralność wypoczynku. Oferujemy noclegi w różnym standardzie, aby lepiej dostosować się do Państwa potrzeb i oczekiwań. Ponadto, nasz ośrodek jest dostosowany do przyjmowania osób poruszających się na wózkach. Jest również przyjazny zwierzętom, więc nie musisz martwić się o opiekę nad swoim pupilem podczas pobytu u nas.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Zdrowotel

location_on Adres:

ul. Nadmorska 15/17, 84-360 Łeba

woj. Pomorskie, Polska

phone 598661870

phone 509667369

insert_linkwww.zdrowotel.pl

Ilość miejsc: 280