Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Relaks Łeba od: 50zł do: 150zł

Ośrodek Wypoczynkowy Relaks Łeba Ośrodek Wypoczynkowy Relaks Łeba

O.W. RELAKS znajduje się w pięknym, nadmorskim lesie sosnowym, zaledwie 200 metrów od pięknej, złocistej plaży. Z drugiej strony ośrodka, zaledwie 300 metrów stąd, znajduje się malownicze jezioro Sarbsko. Morze i jezioro są oddzielone główną promenadą spacerową Łeby. Ta doskonała lokalizacja, otoczenie pełne uroku, zapach sosnowej żywicy i bałtyckiego jodu sprawiają, że to miejsce jest wyjątkową oazą spokojnego i zdrowego wypoczynku.

RELAKS to malowniczy kompleks, składający się z letnich domków i pawilonów, rozmieszczonych naturalnie między drzewami na dużym, ogrodzonym terenie. Cały obiekt jest monitorowany, a wszystkie zewnętrzne bramy i wjazdy są zabezpieczone szyfrowo. Wokół znajdują się świeże kwiaty, ozdobne krzewy i zielone trawniki. Liczne alejki i ścieżki z brukowanej kostki, romantyczne oświetlenie, szum morza i bliskość natury nadają temu miejscu wyjątkową atmosferę i urok.

Oferujemy przyjęcie gości indywidualnych i rodzin. Serdecznie witamy gości zarówno z kraju, jak i zza granicy. Poza szczytem sezonu (lipiec, sierpień) obsługujemy również grupy zorganizowane. Dla grup istnieje możliwość negocjacji cen. Szczególnie polecamy nasz obiekt aktywnym emerytom i rencistom. Spokojna, polska „złota jesień”, grzybobrania, spacery i nordic walking są doskonałymi sposobami na spędzenie czasu i naładowanie baterii.

Nasi goście mogą liczyć na komfortowy pobyt i udane wakacje. Oferujemy wygodne domki letniskowe, pokoje, studia i apartamenty. Zapewniamy troskliwą i przyjazną obsługę, wysoki standard oraz kameralną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy w sezonie letnim, od początku maja do końca września.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Relaks Łeba

location_on Adres:

ul. Nadmorska 13, 84-360 Łeba

woj. Pomorskie, Polska

phone 598661250

phone 602774160

insert_linkwww.relaks.interleba.pl

Ilość miejsc: 120