Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Sawa od: 35zł do: 60zł

Ośrodek Wypoczynkowy Sawa Ośrodek Wypoczynkowy Sawa

Ośrodek położony jest centralnie nad Martwą Wisłą, 50 m od lasu, 600m od plaży i 12 km od centrum Gdańska. Bezpośrednie położenie nad wodą sprawia, że jest wymarzonym miejscem dla wędkarzy, z możliwością wypłynięcia na połów dorszy. Teren Ośrodka jest ogrodzony i oświetlony, posiada bezpieczny parking dla gości, przystań żeglarską i motorową. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do grillowania.

Nieopodal znajduje się przystanek komunikacji miejskiej i tramwaju wodnego łączący Wyspę Sobieszewską z centrum miasta. Wyspa Sobieszewska to nadmorska dzielnica Gdańska, oddalona od centrum miasta o 15 km. Od 1994 roku posiada status wyspy ekologicznej, jest zwana również rajem ornitologicznym, ponieważ znajdują się tu dwa rezerwaty przyrody, w których można obserwować prawie 300 gatunków ptaków. Znajdują się tu piękne, piaszczyste plaże (w tym również duży obszar plaży strzeżonej), grobla, lasy oraz liczne ścieżki rowerowe, spacerowe i dydaktyczne. Na ich trasie znajdują się dwie wieże widokowe, z których można podziwiać unikalną przyrodę.

Oferujemy 13 pokoi gościnnych z łazienkami, w których łącznie jest 30 miejsc. W każdym pokoju znajduje się telewizor, radio, lodówka, czajnik elektryczny oraz zestaw naczyń. Na terenie ośrodka jest również ogólnodostępna kuchnia, gdzie można przygotować i spożywać posiłki. Dodatkowo, posiadamy pięć domków letniskowych, w których łącznie jest 20 miejsc. Każdy domek posiada dwa pokoje, aneks kuchenny oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Dostęp do internetu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Sawa

location_on Adres:

ul. Nadwiślańska 37, 80-680 Gdańsk

woj. Pomorskie, Polska

phone 583239133

phone 600239471

insert_linkwww.sawa.cba.pl

Ilość miejsc: 50