Home » Domki letniskowe » Alma Centrum Hotelowo – Konferencyjne od: 50zł do: 70zł

Alma Centrum Hotelowo – Konferencyjne Alma Centrum Hotelowo – Konferencyjne

Centrum Hotelowo-Konferencyjne ALMA – Gdańsk Sobieszewo serdecznie zaprasza na wspaniałe wczasy i różnego rodzaju wydarzenia. Nasze obiekty, Alma 1 i Alma 2, są doskonałym miejscem na konferencje, szkolenia oraz imprezy plenerowe. Ponadto, oferujemy organizację uroczystości okolicznościowych, takich jak śluby czy komunie. Dla najmłodszych gości prowadzimy kolonie i zielone szkoły. Oferujemy również noclegi dla turystów, zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Alma 1 znajduje się w samym centrum Sobieszowa, zaledwie 800 metrów od plaży. W obiekcie goście mają do dyspozycji restaurację, Drink Bar oraz kawiarenkę plenerową, która działa w sezonie letnim.

Alma 2 usytuowana jest w malowniczym pasie nadmorskim, zaledwie 400 metrów od plaży, w otoczeniu pięknego sosnowego lasu. Ten obszar o powierzchni 6 hektarów składa się z dwóch piętrowych budynków z pokojami i zapleczem gastronomicznym, parterowego pawilonu (z 14 pokojami) oraz 11 domków kempingowych. Wszystkie pokoje i domki posiadają pełne węzły sanitarno-higieniczne oraz telewizory. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się sala bankietowo-konferencyjna na 600 osób, wiaty na grille oraz boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej.

Dodatkowo, na terenie obiektu znajduje się smażalnia ryb, gdzie można spróbować świeżych specjałów z morza. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości do Centrum Hotelowo-Konferencyjnego ALMA – Gdańsk Sobieszewo, gdzie czeka na nich wiele atrakcji i niezapomniane wakacje.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Alma Centrum Hotelowo – Konferencyjne

location_on Adres:

ul. Falowa 4, 80-680 Gdańsk

woj. Pomorskie, Polska

phone 583080794

phone 583239420

insert_linkwww.alma-centrum.eu

Ilość miejsc: 267