Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Ogonki od: 90zł do: 300zł

Ośrodek Wypoczynkowy Ogonki Ośrodek Wypoczynkowy Ogonki

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy znajduje się we wsi Ogonki, w gminie Węgorzewo, w województwie warmińsko-mazurskim. Wieś Ogonki leży na trasie Giżycko-Węgorzewo, między jeziorami Strągiel i Święcajty, nad rzeką Sapiną.

Na terenie o powierzchni 1,80 ha znajduje się kompleks hotelowo-szkoleniowo-gastronomiczny, który składa się z różnych budynków i udogodnień. W głównym budynku dwukondygnacyjnym znajdują się pokoje hotelowe oraz restauracja, a w łączniku znajdują się sale wykładowe. Do dyspozycji gości jest również przystań żeglarska nad jeziorem Święcajty, hangary na jachty i łodzie, pole namiotowe, plaża i kąpielisko oraz tawerna.

Ośrodek w Ogonkach jest obiektem całorocznym, który zapewnia pełną funkcjonalność i infrastrukturę potrzebną do świadczenia usług hotelarsko-szkoleniowo-gastronomicznych. Budynek ośrodka składa się z trzech części, w których znajdują się różne rodzaje pokoi, od jednoosobowych do pięcioosobowych, o różnym standardzie. Na każdym piętrze znajdują się także łazienki i toalety.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Ogonki

location_on Adres:

Ogonki, 11-600 Węgorzewo

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874273187

phone 602675739

insert_linkmazury.grajan.pl

Ilość miejsc: 75