Home » Hotele » Hotel Ognisty Ptak od: 97zł do: 750zł

Hotel Ognisty Ptak Hotel Ognisty Ptak

Hotel OGNISTY PTAK*** znajduje się na urokliwych Mazurach, w miejscowości Ogonki, oddalonej o 6 km od Węgorzewa. Hotel położony jest bezpośrednio nad jeziorem Święcajty, które jest częścią jeziora Mamry. Dzięki dogodnemu dojazdowi oraz pięknemu otoczeniu wśród wód i lasów Pojezierza Mazurskiego, hotel stwarza doskonałe warunki do wypoczynku rodzinnego z dziećmi oraz organizacji pobytów konferencyjno-integracyjnych i innych spotkań biznesowych.

Hotel oferuje 100 miejsc noclegowych, które są dostępne przez cały rok. Pokoje 2, 3 i 4-osobowe znajdują się na pierwszym i drugim piętrze głównego budynku, który jest połączony z recepcją, restauracją, salami konferencyjnymi, basenem oraz Instytutem Wellness&SPA. Dodatkowo, dla Gości dostępne są przestronne bungalowy 3, 4, 5 i 6-osobowe, które zapewniają jeszcze większą prywatność i komfort.

Hotel OGNISTY PTAK*** to idealne miejsce na relaksujący wypoczynek w pięknym otoczeniu Mazur. Zapraszamy zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby planujące spotkania biznesowe czy konferencje. Przyjedź i ciesz się urokami natury oraz doskonałą obsługą hotelu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Ognisty Ptak

location_on Adres:

Ogonki, ul. Sztynorcka 6, 11-600 Węgorzewo

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874272879

phone 874272879

insert_linkwww.ognistyptak.pl

Ilość miejsc: 100