Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Oblasówka od: 65zł do: 180zł

Ośrodek Wypoczynkowy Oblasówka Ośrodek Wypoczynkowy Oblasówka

Ośrodek Wypoczynkowy położony w miejscowości OBLASY, niedaleko ruin zamku Firlejów, w Janowcu, w obrębie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

W pobliżu znajdują się takie miejsca jak Kazimierz Dolny, Czarnolas, Kozłówka, Nałęczów, Puławy i Wojciechów, które warto zobaczyć. Dodatkowo, istnieje sezonowe połączenie promowe z Kazimierzem Dolnym, które jest oddalone o 800 metrów od ośrodka.

Ośrodek posiada strzeżone kąpielisko nad zalewem w Janowicach, które jest oddalone o 6 kilometrów. Teren ośrodka ma powierzchnię dwu i pół hektara, jest zalesiony i położony na zboczu skarpy wiślanej. Jest ogrodzony i oddalony od zabudowań. Na terenie ośrodka znajduje się niestrzeżony i bezpłatny parking.

W Oblasówce znajduje się osiemnaście pokoi z łazienkami oraz dwa dwupoziomowe apartamenty z kominkiem i łazienką. We wszystkich pokojach jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Ośrodek może jednorazowo pomieścić 59 osób. Składa się z czterech budynków: budynek dolny, w którym znajduje się sześć pokoi hotelowych (15 łóżek), sala konferencyjna na 30 osób, sala bankietowa na 85 osób, recepcja i jadalnia; budynek górny, w którym znajduje się dwanaście pokoi hotelowych (36 łóżek), sala konferencyjna na 40 osób, dwa dwupoziomowe apartamenty (maksymalnie 8 osób) oraz wiata, która może pomieścić 120 osób. To idealne miejsce na grillowe przyjęcia, huczne bankiety czy imprezy integracyjne.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Oblasówka

location_on Adres:

Oblasy 190, 02-123 Janowiec

woj. Mazowieckie, Polska

phone 818815209

phone 818815209

insert_linkwww.oblasowka.pl

Ilość miejsc: 59