Home » Agroturystyka » Pokoje Za Dębem od: 70zł do: 120zł

Pokoje Za Dębem Pokoje Za Dębem

Pokoje 2/3os. z TV, osobne wejście, jadalnia, aneks kuchenny, taras, wyżywienie, parking darmowy. Do rynku 15min spacerem.

Cisza w otoczeniu przyrody gwarantowana. Wyżywienie na bazie własnych produktów.

Dom położony na szczycie wzgórza, z widokiem na przełom Wisły i Janowiec.

Maksymalnie 10 miejsc noclegowych, co pozwala utrzymać miłą kameralną atmosferę.

W pokojach łóżka jedno i dwuosobowe. Łazienki z kabiną prysznicową, umywalką i wc, wyposażone w ręczniki, mydło, papier toaletowy. Aneks kuchenny z kuchenką, czajnikiem, lodówką, zlewem, naczyniami i zastawą oraz sztućcami.

Okolica praktycznie wolna od ruchu samochodowego i pieszego. Niesamowita ilość ścieżek, dróg polnych, wąwozów i głębocznic – raj dla rowerzystów i spacerowiczów.

Nasze położenie pozwala na szybkie dojście do rynku bez konieczności poruszania się w tłoku i ruchu ulicznym. Jednocześnie, kierując się w przeciwną stronę wychodzimy na otwartą przestrzeń pól z przepięknymi widokami na przełom Wisły, Janowiec, Męćmierz i kamieniołomy, a wszystko to poprzecinane siecią wąwozów i stromych urwisk porośniętych kolorową roślinnością.

Zachęcamy do degustacji pysznego miodu i warzyw z własnego ogrodu. Śpiew ptaków, szum drzew i bliskość przyrody.

Wszystkim szukającym wytchnienia gorąco polecamy nasze urokliwe miejsce. Zapewniamy ciszę i spokój w otoczeniu przyrody, a jednocześnie dogodną lokalizację w pobliżu rynku. Nasze pokoje są wyposażone w telewizor, a każdy pokój ma osobne wejście, co zapewnia prywatność. W naszej jadalni znajduje się aneks kuchenny, gdzie goście mogą przygotowywać posiłki. Dodatkowo, do dyspozycji gości jest taras, gdzie można odpocząć i cieszyć się pięknymi widokami na przełom Wisły i Janowiec.

Zapewniamy wyżywienie oparte na własnych produktach, co gwarantuje świeże i smaczne posiłki. Nasz dom położony jest na szczycie wzgórza, co sprawia, że można podziwiać malownicze krajobrazy. Mamy maksymalnie 10 miejsc noclegowych, co pozwala utrzymać kameralną atmosferę i zapewnić naszym gościom spokojny i relaksujący pobyt.

W naszych pokojach znajdują się łóżka jedno- i dwuosobowe. Łazienki są wyposażone w kabinę prysznicową, umywalkę i wc, a goście mają zapewnione ręczniki, mydło i papier toaletowy. Aneks kuchenny jest wyposażony w kuchenkę, czajnik, lodówkę, zlew, naczynia i sztućce.

Okolica, w której się znajdujemy, jest praktycznie wolna od ruchu samochodowego i pieszego. Jest tu wiele ścieżek, dróg polnych, wąwozów i głębocznic, co sprawia, że jest to raj dla rowerzystów i spacerowiczów. Można tu cieszyć się ciszą i spokojem, oddając się kontaktowi z naturą.

Zapraszamy również do degustacji pysznego miodu i warzyw z naszego własnego ogrodu. W naszym urokliwym miejscu można usłyszeć śpiew ptaków, poczuć szum drzew i cieszyć się bliskością przyrody. Jeśli szukasz wytchnienia i chcesz odpocząć w pięknym otoczeniu, gorąco polecamy nasze miejsce.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pokoje Za Dębem

location_on Adres:

Dębowe Góry 2a, 24-120 Kazimierz Dolny

woj. Lubelskie, Polska

phone 818810334

phone 602554644

Ilość miejsc: 10