Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Nad Zalewem od: 200zł do: 220zł

Ośrodek Wypoczynkowy Nad Zalewem Ośrodek Wypoczynkowy Nad Zalewem

Ośrodek wypoczynkowy znajduje się nad malowniczym zalewem w Radkowie, w Kotlinie Kłodzkiej, u podnóża Gór Stołowych. Jest to idealne miejsce do organizowania pieszych, rowerowych i samochodowych wycieczek po naszym pięknym regionie, który obfituje w wiele interesujących miejsc. Podczas wędrówek po dobrze oznakowanych szlakach można podziwiać takie atrakcje jak Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Skalne Grzyby i Radkowskie Skały. Oprócz górskich spacerów, można również uprawiać sporty wodne na zalewie w Radkowie lub skorzystać z tras rowerowych. Bliskość granicy czeskiej w Tłumaczowie, Radkowie, Pasterce, Ostrej Górze i Kudowie Zdrój pozwala na organizowanie wycieczek na czeską stronę Gór Stołowych.

Dodatkową atrakcją regionu jest oddalony o kilka kilometrów ośrodek kultu maryjnego w Wambierzycach, gdzie można zobaczyć słynną Bazylikę, Ruchomą Szopkę, Skansen i Mini ZOO. Warto również odwiedzić pobliskie miejscowości uzdrowiskowe, takie jak Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój i Kudowa Zdrój, a także Kaplicę Czaszek w Czermnej, Twierdzę Kłodzką, Jaskinię Niedźwiedzią w Kletnie, Skansen Kultury Ludowej Podgórza Sudeckiego w Pstrążnej oraz ośrodek sportów zimowych w Zieleniecu.

Nasz ośrodek wypoczynkowy położony jest w malowniczym i spokojnym miejscu, tuż przy lesie i zaledwie 100 metrów od zalewu. Z tarasu można podziwiać piękne widoki na góry, w tym Szczeliniec, Zakręt Śmierci i stronę czeską. Ośrodek jest czynny tylko w okresie letnim, od maja do końca października. Oferujemy domek 4-6 osobowy za 200 zł oraz domek 5-9 osobowy za 220 zł. Każdy domek jest wyposażony w łazienkę z natryskiem, WC i umywalką, w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, kuchenką gazową, czajnikiem bezprzewodowym, naczyniami, garnkami i sztućcami, telewizor oraz pościel. Przy każdym domku znajduje się także miejsce do grillowania. Cały obiekt jest ogrodzony, a na terenie ośrodka znajduje się również bezpieczny parking. Zapraszamy zarówno osoby, które preferują aktywny wypoczynek, jak i tych, którzy po prostu chcą spędzić spokojny i miły czas z rodziną lub przyjaciółmi.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Nad Zalewem

location_on Adres:

ul. Słoneczna 26, 57-420 Radków

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748712251

phone 660489763

insert_linkdomki.lipnicka.prv.pl

Ilość miejsc: 15