Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Delfin od: 30zł do: 80zł

Ośrodek Wypoczynkowy Delfin Ośrodek Wypoczynkowy Delfin

Gminny Ośrodek Wypoczynkowy „DELFIN” znajduje się w malowniczej miejscowości Biały Bór, w gminie Grudziądz. Położony nad Jeziorem Wielkim Rudnickim, ośrodek oferuje doskonałe warunki do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Historia ośrodka sięga lat 80. XX wieku, kiedy to służył jako miejsce wypoczynku dla pracowników G.Z.P.Gum „Stomil” i ich rodzin. W 1995 roku został przejęty przez gminę Grudziądz, która podjęła wysiłki w celu jego remontu, rozbudowy i dostosowania do różnorodnych form wypoczynku, również dla osób niepełnosprawnych.

Położenie ośrodka w kompleksie Lasu Rudnickiego sprawia, że goście mogą cieszyć się pięknem przyrody przez większość roku. Las Rudnicki, będący lasem mieszanych gatunków drzew, głównie sosny i świerku, tworzy specyficzny mikroklimat. Razem z jeziorem, stanowi strefę ciszy, w której można odpocząć od miejskiego zgiełku i hałasu.

Czysta woda jeziora zachęca do kąpieli i uprawiania sportów wodnych, a przyległy las stwarza doskonałe możliwości do zabaw terenowych, wycieczek i obserwacji przyrody. W okolicy ośrodka można również znaleźć pozostałości fortów obronnych z czasów II wojny światowej, co przyciąga miłośników historii i tajemnic.

Ośrodek „DELFIN” to miejsce, gdzie spędzony czas i przeżyte przygody na zawsze pozostaną w pamięci gości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia niezapomnianego wypoczynku w pięknym otoczeniu natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Delfin

location_on Adres:

Biały Bór, 86-300 Grudziądz

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 564652346

phone 564652346

insert_linkwww.plazadelfin.pl

Ilość miejsc: 170