Home » Hotele » Hotel Kowalkowski od: 120zł do: 290zł

Hotel Kowalkowski Hotel Kowalkowski

Hotel~Restauracja H. Kowalkowski ma długą historię świadczenia usług na najwyższym poziomie. Nasz hotel spełnia wymagania standardu i wyposażenia pokoi, co potwierdza przyznane trzy gwiazdki. Oczywiście, nie tylko gwiazdki są miarą naszych kwalifikacji. Najlepszym świadectwem są zadowoleni klienci, których wpisy można znaleźć w naszej księdze gości. Zapraszamy Państwa przez siedem dni w tygodniu, ponieważ nasz hotel jest zawsze otwarty na Gości.

Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor z telewizją kablową (60 kanałów), odbiornik radiowy, budzik, telefon oraz dostęp do sieci Wi-Fi. Oferujemy nie tylko przestronne i dobrze wyposażone pokoje, w których można przyjemnie spędzić czas. Zapraszamy także do naszej restauracji, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze można skosztować wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej. Nasza restauracja jest otwarta na śniadania, obiady, kolacje oraz inne posiłki.

W naszej restauracji można również zorganizować niezapomniane okolicznościowe imprezy, takie jak wesela, przyjęcia czy bankiety. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą spędzić czas w przyjemnym otoczeniu i skosztować wyśmienitych dań. Hotel~Restauracja H. Kowalkowski jest gotowy, aby zapewnić Państwu niezapomniane doświadczenie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Kowalkowski

location_on Adres:

ul. Chopina 1/3, 86-300 Grudziądz

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 564613480

phone 564613480

insert_linkwww.hotel.grudziadz.net

Ilość miejsc: 30