Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wczasowy Rudawka od: 20zł do: 45zł

Ośrodek Wczasowy Rudawka Ośrodek Wczasowy Rudawka

Nasz Ośrodek Wczasów Zdrowotnych znajduje się w malowniczej miejscowości Rudawka Rymanowska, która ma potencjał uzdrowiskowy. Położony na 16 hektarach terenu chronionego „Natura 2000”, ośrodek oferuje wiele atrakcji. Na terenie ośrodka znajdują się źródła mineralne siarczkowe, solanki jodowobromowe oraz wody termalne o temperaturze około 48 °C. Nasz ośrodek może jednocześnie pomieścić do 130 osób, oferując noclegi w różnym standardzie, aby lepiej zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych gości.

Specjalizujemy się w wypoczynku dla dużych grup zorganizowanych, takich jak kolonie, obozy, zielone szkoły, oraz obsłudze gości indywidualnych. Ponadto, organizujemy również wesela, komunie, eventy i imprezy integracyjne. Oferujemy także turnusy wypoczynkowe, które łączą dietę i zajęcia ruchowe. Na miejscu dostępne są kije trekingowe do Nordic walking, rowery oraz sprzęt sportowy. Dodatkowo, zatrudniamy fizjoterapeutę, który oferuje usługi masażu leczniczego i relaksacyjnego. Pobyt w naszym ośrodku „Rudawka” jest szczególnie polecany dla osób pragnących oderwać się od zgiełku miasta, odzyskać kontakt z naturą i poprawić swoje samopoczucie.

Zimą serdecznie zapraszamy miłośników białego szaleństwa. W odległości 4 km od ośrodka znajduje się malowniczy ośrodek narciarski „Kiczera” z kolejką krzesełkową.

Serdecznie zapraszamy do naszego Ośrodka Wczasów Zdrowotnych!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowy Rudawka

location_on Adres:

Rudawka Rymanowska 6, 38-480 Rymanów-Zdrój

woj. Podkarpackie, Polska

phone 134359027

phone 600090141

insert_linkrudawka.pl

Ilość miejsc: 130