Home » Agroturystyka » Agroturystyka Śnieżka od: 30zł do: 35zł

Agroturystyka Śnieżka Agroturystyka Śnieżka

Mieszkamy w Rymanowie Zdroju od pokoleń. To tutaj, kilkadziesiąt lat temu, wybudowaliśmy nasz dom, który niedawno przeszł przez remont i rozbudowę. Dzięki temu, możemy teraz oferować pokoje gościnne do wynajęcia. Nasz obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Rymanowa Zdroju, ale jednocześnie w spokojnym i bezpiecznym miejscu, na mało uczęszczanej ulicy Wierzbowej, za rzeką Tabor.

Zapraszamy do skorzystania z naszych pokoi gościnnych w Rymanowie Zdroju. Oferujemy dwa pokoje: jeden dla dwóch osób i drugi dla trzech osób. Pokoje do wynajęcia znajdują się w nowej części budynku, która została specjalnie dla tego celu wybudowana. Każdy pokój posiada swoją własną łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą, a także telewizor, dostęp do WI-FI, radio i balkon. W przedpokoju znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny dla naszych gości. Nasza posesja jest ogrodzona i posiada miejsce parkingowe oraz możliwość grillowania. Dodatkowym atutem jest bliskość rzeki i lasu.

Rymanów Zdrój to nie tylko uzdrowisko oferujące bogatą gamę zabiegów leczniczych, ale również atrakcyjne lokale gastronomiczno-rozrywkowe. Piękna okolica daje możliwość bliskiego kontaktu z naturą podczas pieszych i rowerowych wędrówek po licznych szlakach turystycznych. Zimą natomiast można skorzystać z pobliskich wyciągów narciarskich w Bałuciance, Chyrowej i Puławach.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Śnieżka

location_on Adres:

ul. Wierzbowa 2, 38-481 Rymanów-Zdrój

woj. Podkarpackie, Polska

phone 605608174

phone 605343336

insert_linknoclegi-rymanow-zdroj.pl/

Ilość miejsc: 5