Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wczasowy Pod Trzema Koronami od: 25zł do: 35zł

Ośrodek Wczasowy Pod Trzema Koronami Ośrodek Wczasowy Pod Trzema Koronami

Ośrodek położony jest nad rzeką Dunajec, w odległości 27 km od Nowego Targu, w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu zbiorników wodnych Czorsztyn-Niedzica. Dla miłośników czynnego wypoczynku, Ośrodek stanowi niezastąpioną bazę wypadową, gdyż otaczające go tereny są doskonałe do uprawiania turystyki i sportu zarówno latem, jak i zimą.

Oferujemy państwu wspaniały wypoczynek w pięknym rejonie Spisza. Ośrodek posiada trzy budynki mieszkalne, w których znajdują się pokoje dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe. Nasze pokoje są komfortowe i odpowiednio wyposażone, aby zapewnić państwu przyjemny i relaksujący pobyt.

Zapraszamy również na turnusy rehabilitacyjne. W naszym ośrodku oferujemy profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne, które pomogą państwu w powrocie do pełnej sprawności fizycznej. Nasi wykwalifikowani terapeuci i specjalnie przygotowane sale rehabilitacyjne zapewnią państwu skuteczną i bezpieczną rehabilitację.

Zapraszamy do naszego ośrodka, gdzie czeka na państwa niezapomniany wypoczynek w malowniczej okolicy. Odwiedzając nas, będą mieli państwo możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ciesząc się pięknem przyrody i korzystając z licznych atrakcji turystycznych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowy Pod Trzema Koronami

location_on Adres:

ul. Polna 26, 34-441 Niedzica

woj. Małopolskie, Polska

phone 182629180

phone 182628151

insert_linkwww.wczasy-niedzica.cnet.pl

Ilość miejsc: 100