Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Kinga od: 50zł do: 70zł

Dom Wczasowy Kinga Dom Wczasowy Kinga

Do dyspozycji Państwa przez cały rok: 65 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z własnymi łazienkami (wc, umywalki i kabiny natryskowe). Większość pokoi jest drewnianych i stylowych, a duża ilość z nich posiada balkony i tarasy z widokiem na Tatry.

Oprócz tego, oferujemy stołówkę, świetlicę, teren do rekreacji, boisko do piłki nożnej (odległość 200m), stół do ping-ponga, piłkarzyki, huśtawki dla dzieci, miejsce do palenia ogniska oraz salę dyskotekową.

Naszym Gościom polecamy całodzienne domowe wyżywienie oraz organizację ognisk połączonych z pieczeniem barana i kiełbasek (możliwość zamówienia kapeli regionalnej).

W okolicy znajduje się wyciąg narciarski w Kacwinie (odległość od domu wczasowego 600m), a także w Niedzicy (odległość 4 km). Można również skorzystać z spływu przełomem Dunajca, wycieczek w góry, zwiedzania Zamku w Niedzicy i panoramy zapory. Na Zalewie Niedzickim można kąpać się i żeglować statkiem. Istnieją również pobliskie turystyczne przejścia graniczne ze Słowacją (w Kacwinie i Niedzicy) oraz szlaki turystyczne takie jak Trzy Korony, Pieniny, Sokolica i Turbacz.

Dodatkowo, w odległości 25 km znajduje się wyciąg krzesełkowy w Szczawnicy na Palenicę, a w odległości 40 km można odwiedzić Zakopane i Morskie Oko. Istnieje również możliwość organizacji wycieczek rowerowych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Kinga

location_on Adres:

ul. Św. Anny 12 Kacwin, 34-441 Niedzica

woj. Małopolskie, Polska

phone 182627203

phone 513013925

insert_linkwww.dziwisz.pl

Ilość miejsc: 74