Home » Domki letniskowe » Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Ondraszek od: 45zł do: 119zł

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Ondraszek Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Ondraszek

Nasz ośrodek znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Ustroń w dzielnicy Jaszowiec. Ustroń położony jest przy południowej granicy Polski, w Beskidzie Śląskim na wysokości 350 ÷ 550 m. n.p.m., w dolinie Wisły, wśród masywów Czantorii Wielkiej (966 m. n.p.m.) i Równicy (884 m. n.p.m. – gór o stromych stokach i wyrównanych partiach szczytowych. W regionie dominuje las świerkowo – bukowy sprawiając, że miasto staje się ustronną kotliną o swoistych walorach uzdrowiskowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo 124 miejsca noclegowe w 47 pokojach jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych. Pokoje wyposażone są w łazienki, telewizję satelitarną oraz balkony. Organizujemy przyjęcia bankietowe i plenerowe, szkolenia, sesje naukowe, spotkania integracyjne, kursy i konferencje oraz wesela i bale. Bilard, siłownia, sauna i solarium są dostępne dla naszych gości. Dodatkowo, w ośrodku znajduje się basen kryty oddalony o 100 metrów oraz miejsce na ognisko. Tereny spacerowe są idealne na relaksujące spacery.

Posiadamy trzy klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w sprzęt audiowizualny, takie jak nagłośnienie typu surround, monitory TV, magnetowidy, rzutniki do slajdów i folii, ekrany, tablice, mównice, mikrofony bezprzewodowe i łącza internetowe. W recepcji dostępna jest informacja turystyczna i szkoleniowa, a także organizacja przyjazdów gości. Zapewniamy również usługi komputerowej edycji tekstu, kopiowania i faksowania. Parking jest dozorowany w nocy i bezpłatny.

W ramach naszych programów imprez dla gości oferujemy wyjazdowe spotkania w stylowej „bacówce” przy „pieczystym”, pieczenie prosiaka lub barana przy ognisku „zbójnickim”, białe i zielone kuligi z ogniskiem i góralską herbatą lub grzańcem, piesze i autokarowe wycieczki krajoznawcze z przewodnikami, wieczorki taneczne, dancingi, dyskoteki, występy kapel góralskich i gawędziarzy, oraz dużą ilość programów artystycznych, integracyjnych i zabawowych.

Nasz ośrodek zapewnia Gościom profesjonalną, dyskretną obsługę, bezpieczeństwo i przyjemny nastrój. Serdecznie dziękujemy za zapoznanie się z naszymi propozycjami. Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Ondraszek

location_on Adres:

ul. Stroma 7, 43-450 Ustroń

woj. Śląskie, Polska

phone 338543580

phone 338543902

insert_linkwww.ondraszek.pl

Ilość miejsc: 124