Home » Wellness i SPA » Mazowsze Medi-SPA od: 84zł do: 580zł

Mazowsze Medi-SPA Mazowsze Medi-SPA

Witamy w Mazowsze Medi Spa, położonym w urokliwej dolinie Jaszowca w Ustroniu. Nasz ośrodek znajduje się w górach, w bliskości rzeki Wisły i otoczony lasami, co sprawia, że jest to idealne miejsce do podziwiania górskiej przyrody i relaksu w pięknym otoczeniu.

Nasza lokalizacja blisko granicy państwowej zachęca również do wykorzystania naszego ośrodka jako bazy wypadowej do Czech i Słowacji. Można skorzystać z naszych usług i jednocześnie zwiedzać sąsiednie kraje.

Mazowsze Medi Spa oferuje nie tylko wyjątkowe walory turystyczne i krajobrazowe, ale również wiele atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych gości. Można skorzystać z różnych zabiegów spa, relaksować się w saunach, basenach i jacuzzi. Organizujemy również wycieczki piesze i rowerowe po okolicy, a także wieczory tematyczne i koncerty.

Zapewniamy, że pobyt w Mazowsze Medi Spa będzie niezapomniany. Nasza przyjazna obsługa i piękne otoczenie sprawią, że poczujesz się jak w raju. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia prawdziwego relaksu i regeneracji w naszym ośrodku.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Mazowsze Medi-SPA

location_on Adres:

ul. Stroma 6, 43-450 Ustroń

woj. Śląskie, Polska

phone 338542659

phone 338577271

insert_linkwww.dwmazowsze.com

Ilość miejsc: 80