Home » Domki letniskowe » Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris od: 220zł do: 390zł

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris

Warszawa po wejściu Polski do Unii Europejskiej stała się jedną z najważniejszych stolic regionu wschodniego. Miejscem gdzie spotykają się nie tylko luminarze biznesu i nauki, ale też tętniącym życiem ośrodkiem kulturalnym i ważnym centrum uniwersyteckim. Ta niegdyś mała osada rybacka nad rzeką Wisłą, dziś fascynuje swoim kosmo­politycznym klimatem, w którym przenika się zachód i wschód.

Budowle historyczne i bardzo wiernie zre­konstruowane po wojennych zniszczeniach zabytkowe pałace i kościoły sąsiadują tu z nowoczesnymi budowlami zaprojektowanymi przez światowej sławy architektów.
Na zmęczonych wielkomiejskim gwarem czekają dziesiątki pięknych parków i ogrodów oraz położona na obrzeżach miasta Puszcza Kampinoska, gdzie liczne szlaki zachęca­ją do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej.

Ośrodek Exploris położony blisko dróg wyjazdowych na Poznań, Gdańsk i Białystok to jedno z najlepszych miejsc dla wszystkich pragnących odwiedzić Warszawę zwłaszcza w celach biznesowych.
Oferta ośrodka, dobrze wyposażone pokoje i zaplecze stworzone z myślą o obsłudze spotkań biznesowych. Blisko stąd do centrum, dużych kompleksów handlowych i kinowych oraz parków, w których można odpocząć po dniu spędzonym na sali konferencyjnej.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris

location_on Adres:

ul. Erazma Ciołka 6, 01-402 Warszawa

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 (22) 691 33 00

phone tel. +48 (22) 691 33 00

insert_linkwww.exploris.pl

Ilość miejsc: 116