Home » Domki letniskowe » Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris od: 220zł do: 390zł

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, Warszawa stała się jednym z najważniejszych ośrodków w regionie wschodnim. Miasto przyciąga nie tylko biznesmenów i naukowców, ale także jest tętniącym życiem centrum kulturalnym i ważnym ośrodkiem uniwersyteckim. Choć kiedyś była to mała osada rybacka nad rzeką Wisłą, dzisiaj Warszawa fascynuje swoim kosmopolitycznym klimatem, w którym zderzają się wpływy zachodnie i wschodnie.

W mieście można podziwiać zarówno historyczne budowle, jak i starannie odbudowane zabytkowe pałace i kościoły po zniszczeniach wojennych. Te historyczne budowle sąsiadują tu z nowoczesnymi konstrukcjami, zaprojektowanymi przez światowej sławy architektów. Po intensywnym życiu miejskim można odpocząć w jednym z wielu pięknych parków i ogrodów, a także w Puszczy Kampinoskiej, położonej na obrzeżach miasta. To idealne miejsce dla miłośników turystyki pieszej, rowerowej i konnej.

Ośrodek Exploris, położony w pobliżu głównych dróg wylotowych na Poznań, Gdańsk i Białystok, jest doskonałym miejscem dla osób, które chcą odwiedzić Warszawę, zwłaszcza w celach biznesowych. Oferuje on dobrze wyposażone pokoje i zaplecze, stworzone specjalnie dla obsługi spotkań biznesowych. Dodatkowym atutem jest bliskość centrum miasta, dużych kompleksów handlowych i kin, a także parków, gdzie można zrelaksować się po dniu spędzonym na konferencji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris

location_on Adres:

ul. Erazma Ciołka 6, 01-402 Warszawa

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 (22) 691 33 00

phone tel. +48 (22) 691 33 00

insert_linkwww.exploris.pl

Ilość miejsc: 116