Home » Agroturystyka » Agroturystyka Rejnold i Reinhard Human od: 35zł do: 30zł

Agroturystyka Rejnold i Reinhard Human Agroturystyka Rejnold i Reinhard Human

Posiadamy dwa domy do dyspozycji gości. Dom pierwszy (biały) ma 4 pokoje, z czego jeden posiada łazienkę, a dwa posiadają umywalki. W domu znajduje się również jacuzzi z hydromasażem, sauna, bilard, rzutki oraz sprzęt audio-wideo, telewizja satelitarna i kominek. Goście mają również dostęp do kuchni oraz baru z nalewakiem w salonie. Przed domem znajduje się plac zabaw oraz duży ogród, w którym można korzystać z grilla.

Ten dom jest idealnym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Każdy z pokoi posiada wyjście na balkon, a z dwóch pokoi można podziwiać oczko wodne z pływającymi rybkami. W deszczowe lub chłodne wieczory można spędzić czas w przytulnej atmosferze przy barze lub kominku, a wieczorem zrelaksować się w jacuzzi lub saunie. Leszno to malownicza wieś położona wśród lasów i jezior, które zachwycają swoim pięknem. W odległości 100 metrów od gospodarstwa znajduje się kąpielisko, na którym można wędkować bez karty wędkarskiej, a także możliwość wypożyczenia łódki.

Dom drugi (żółty) posiada 9 pokoi z własnymi łazienkami, duży salon, salę konferencyjną oraz rozrywki takie jak bilard, ping-pong, rzutki, piłkarzyki, rower do ćwiczeń i stepper. Jest również wyposażony w sprzęt audio-wideo, telewizję i nagłośnienie. Wokół domu znajduje się dużo terenu, miejsce na ognisko oraz dostęp do niedużego jeziorka.

Ten dom jest idealny dla większych grup oraz na organizację imprez okolicznościowych. Jest również doskonałym miejscem do organizacji szkoleń i konferencji, ponieważ posiada dwie duże sale. Zapraszamy przez cały rok. Dla młodszych gości mamy plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą oraz możliwość kontaktu z różnymi zwierzętami. Oferujemy również przejażdżki bryczką dla 4 osób oraz kuligi w okresie zimowym. Można przyjechać do nas ze zwierzętami.

Nasi gospodarze mówią po polsku i niemiecku. Oferujemy potrawy z wyrobów własnych, które pochodzą z naszego gospodarstwa. Istnieje również możliwość przywiezienia lub odwiedzenia gości 9-osobowym busem za dodatkową opłatą.

Nasze gospodarstwo jest pełne różnych zwierząt, takich jak konie, indyki, kury, króliki, świnki, świnki wietnamskie, krowy, perliczki i dziki. Goście mogą zajmować się zwierzętami, na przykład doić krowę lub jeździć konno. Oferujemy również usługi takie jak przejażdżki bryczką i kuligi. Posiadamy 8 rowerów i 3 sanki.

Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Rejnold i Reinhard Human

location_on Adres:

Leszno 2 i 6, 11-010 Barczewo

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 895143479

phone 694665734

Ilość miejsc: 35