Home » Domki letniskowe » Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny Groń od: 30zł do: 60zł

Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny Groń Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny Groń

Obiekt znajduje się w malowniczej wsi Stryszawa, położonej nad rzeką Stryszawką w Beskidzie Żywieckim. Jest oddalony o 10 km od Suchej Beskidzkiej i Zawoi, 30 km od Wadowic i Żywca, 50 km od Oświęcimia, 65 km od Krakowa i 100 km od Katowic.

To miejsce szczególnie polecamy miłośnikom spacerów górskich, świeżego powietrza i pięknych krajobrazów. W najbliższej okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych, ścieżek dydaktycznych i tras rowerowych. Można również zdobyć znane beskidzkie szczyty, takie jak Jałowiec, Leskowiec, Groń Jana Pawła II i Babią Górę. Dla miłośników przyrody dostępna jest górska rzeka, piękne lasy pełne grzybów jesienią, a także liczne wyciągi narciarskie w Zawoi.

Obiekt jest doskonałym miejscem zarówno na letni i zimowy wypoczynek w górach, jak i na organizację szkoleń, imprez okolicznościowych i integracyjnych. Oferuje 37 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-, 4- i 5-osobowych. Sale w obiekcie mogą być dostosowane do różnych potrzeb, zarówno szkoleniowych, jak i gastronomiczno-rozrywkowych.

Na parterze kompleksu znajduje się pub „GROŃ” z bilardem, telewizją satelitarną i nagłośnieniem. Z pubu można wyjść do ogródka piwnego. Dodatkową atrakcją obiektu jest altana grillowa i stanowiska do gry w szachy.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny Groń

location_on Adres:

Stryszawa 735B, 34-205 Stryszawa

woj. Małopolskie, Polska

phone 338747970

phone 784088873

insert_linkwww.gron.edu.pl

Ilość miejsc: 49